ایکس باکس وان اس با طرح Forza Horizon 3

همزمان با عرضه بازی forza Horizon 3 برای ایکس باکس وان چند مدل مفهومی نیز که نشان نسخه محدود (Limited Edition) را با خود یدک می کشیدند رونمایی شدند. این سه مدل از ایکس باکس وان با الهام از خودروهای اسپرت طراحی شده بودند. مدل لامبورگینی این محصول توسط شرکت مایکروسافت در استرالیا تایید شد و خریداران Forza Horizon 3 را به چالشی پر هیجان دعوت کرد. طرفداران فورزا برای تصاحب این کنسول زیبا، اگر بازی خود را در تاریخ 27 سپتامبر تا 7 اکتبر خریداری کرده بودند اتوماتیک شانس برنده شدن ایکس باکس وان با طرح لامبورگینی را تصاحب می کردند و با فرستادن مدارک خرید آن، به صفحه‌ی فیسبوک MicrosoftStoreSydney در استرالیا امیدواری بیشتری را برای یک ایکس باکس رایگان محیا می کردند.

 

نسخه های محدود ایکس باکس وان

نسخه های محدود ایکس باکس وان

دومین طرح ایکس باکس وان اس که طرحی الهام بخش از خودروی آئودی بود نیز توسط تیم ایکس باکس آلمان تایید شد. طبق گفته تیم طراحی تنها سه مدل از این نسخه در دنیا موجود می باشد. اما هنوز کسی ادعای داشتن این کنسول را نیز نکرده است. برای تصاحب این کنسول نیز باید صفحه فیسبوک تیم آلمانی را لایک و کامنت می کردید تا یکی از خوش شانس های دنیا شوید. برای درک بهتر از طرح آلمانی ها ویدیوی پایین را تماشا کنید.

در پایان مطلب عرض کنم طبق بررسی های که بنده انجام دادم هیچ کدام از برندگان خوش شانس این نسخه های محدود مشخص نشده است و کسی خبری از آنها ندارد. کسی نمی داند این کوچولو های زیبا زیر کدام تلویزیون در حال خاک خوردن هستند. امیدواریم روزی یکی از این برندگان تصمیم به افشای خود بگیرد تا عکسهای بیشتری از این محصولات را مشاهده کنیم.