بازی هایی که در کنفرانس E3 پسندیدم

E3 امسال بسیار پر بار بود و همه مخاطبین را در هیجان خود غرق کرد عنوان ها و آی پی های جدیدی معرفی شدند که همگی دلیلی بر اهمیت صنعت گیم در عصر جدید می باشد .

دیگر بازی های کامپیوتری فقط مختص بچه های کوچک و 12 ساله نیست بلکه بزرگسالان یکی از بزرگترین جامعه هدف این صنعت می باشند.

با کمی دقت متوجه می شویم که پولساز بودن این صنعت برای همگان ثابت شده و شرکت های بزرگ برای به دست آوردن سهمی از این بازار با هم رقابت می کنند

می دانم که برای نوشتن این مطالب کمی دیر شده است درست چند هفته پیش  E3 2015 برگذار شد و احتمالا بسیاری از شما دوستان تمام اخبار این کنفرانس را شنیده و یا دیده باشید

بنده گزیده ایی از عنوان های مورد پسندم را برایتان در این پست به نمایش می گذارم امید وارم که بپسندید.

اول از همه کنفرانس bethesda برگزار شد خود بنده انتظاری از این کنفرانس نداشتم اما بعد از مشاهده کنفرانس شوکه شدم و می توانم بگویم یکی از بهترین کنفرانس های E3 2015 را باید به این شرکت بزرگ لقب داد.

ایکس باکس وان

DOOM

بازی مورد پسند بنده از این کنفرانس اول از همه اوستوره بازی های سبک fps اول شخص DOOM است که خشونت را به حد جنون رسانده و برای تجربه این بازی پر هیجان در ایکس باکس وان ثانیه شماری می کنم  .برای درک بهتر سخنان بنده بهتر است گیم پلی این عنوان را در زیر مشاهده کنید.

 

سیستم کشتن و تیراندازی پر از خشونت و داستان همانند عنوان های قبلی تاریک و کمی تا قسمتی ترسناک است و به عنوان یک بازی آنلاین نیز می توان گفت بسیار سریع و قایل قبول است و امید وارم بتواند فروش قابل توجهی داشته باشد چون به نظر بنده زحمت زیادی بابتش کشیده شده است.

xboxonline

xboxonline

دومین بازی مورد پسندم در کنفرانس bethesda بازی محبوب dishonored 2 که متاسفانه نتوانستم شماره یک بازی رو تجربه کنم بنا به دلایل کاری اما در اولین فرصت حتما ملاقاتش خواهم کرد.