فروش xbox 360 halo 4 edition

مایکروسافت بعد از گذشت چند سال تصمیم به عرضه چهارمین نسخه  سری بازی های شاهکار انحصاری خود یعنی halo را  گرفت .

این عنوان  با همکاری شرکت bungie و 343 به سرانجام رسید و یکی از افتخارات آنها به شمار آمد که توانستند بهترین نمرات را از تمام سایت های منتقد بازی بگیرند.

محیط ها و صحنه های طراحی شده هنری موجود در این بازی این بازی را تبدیل به بهترین بازی سال برای کنسول ایکس باکس  کرد که لازم به ذکر است طرفدران این بازی اولین روز فروش ، جلوی در فروشگاه  بازی در سرتاسر دنیا صف کشیدند تا بتوانند  اولین نفری باشند که توانسته نسخه چهارم (halo 4) این بازی را تجربه کنند.

البته به دلیل اینکه بازی علمی تخیلی می باشد و داستان بازی جنگ بین کهکشان ها و ستارگان و فضائیان را نقل می کند متاسفانه در کشور ما طرفدار زیادی ندارد و به خاطر همین دلیل حتی کپی این بازی نیز در ایران خریداری ندارد.

صف خرید بازی halo 4

صف خرید بازی halo 4

اما مایکروسافت به خاطر اینکه موج عظیمی از مردم دنیا  طرفدار این بازی هستند تصمیم به طراحی جدیدی از ایکس باکس به نام  xbox 360 halo 4 edition  گرفت و این اتفاق از عادت های دیرینه این شرکت در مورد بازی های انحصاری و پرطرفدار خویش است.به همین دلیل این دستگاه با نقش و نگاری جدید همزمان با عرضه جهانی بازی halo 4  وارد بازار شد.

کنسول ایکس باکس با طرح halo 4

کنسول ایکس باکس با طرح halo 4

 

مایکروسافت در طراحی جدیدش که در عکس بالا مشاهده می فرمایید تفاوتی بین طراحی های قبلی  قائل شد و این تفاوت در بدنه پلاستیکی این محصول است که این بار بر خلاف سری های قبلی شیشه ایی است و شما با کمی دقت می توانید داخل ایکس باکس خود را ببینید

 

xbox360_le_halo4_console_lhs_jpg_jpgcopy

 

این مدل از ایکس باکس که با طرح halo 4 عرضه شده است از لحاظ سخت افزاری هیچ تفاوتی با بقیه مدل های ایکس باکس ندارد تنها تفاوتی را که می توان شمرد هارد 320 گیگ تعبیه شده در این دستگاه است البته نسبت به مدل های استاندارد یک دسته اضافه دارد که زمان خرید شما صاحب دو دسته زیبا با نقش و نگاری زیبا و این بار هم شیشه ایی می شوید.

 

دسته طرح halo 4

دسته طرح halo 4

 

اگر قصد خرید این مدل از ایکس باکس (xbox 360 halo 4 edition) را دارید کافی است با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید تا از  قیمت این محصول مطلع شوید.

تماس بگیرید

Telegram.me/xboxonlineshop

09358864707